Guldvåg

Guldvåg
Guldvåg
Guldvåg
Guldvåg
Guldvåg
Guldvåg
Guldvåg
Guldvåg

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GULDVÅG, 1700-tal, längd ca 10 cm

slitage

445949

2017-03-08