Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EINAR BÄCKSTRÖM, golvlampa, Malmö 1950-tal, stomme i mässing lindad i skinn, märkt EB numrerad 5915, höjd ca 126 cm
Smärre slitage
445957
2017-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här