Tespindel saltkar skedar cigarettetui i silver

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TESPINDEL, SALTKAR, 1 par, SKEDAR, CIGARETTETUI, silver, 18/1900-tal, skedar i varierande modeller, saltkar med glasinsatser, saltkarens höjd ca 3,5 cm, total vikt ca 300 g exkl insatser

Gravyr, tespindel saknar skaft samt lagningar.

445997

2017-03-08