Omega fickur silver
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OMEGA, fickur, silver, vitemaljerad urtavla, romerska siffror, subsekund, klockkedja i oädel metall medföljer, diameter ca 50 mm
Slitage, repor, gravyr. Går ej att öppna. Fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen
446006
2017-03-08