Omega fickur silver

Omega fickur silver
Omega fickur silver
Omega fickur silver
Omega fickur silver

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OMEGA, fickur, silver, vitemaljerad urtavla, romerska siffror, subsekund, klockkedja i oädel metall medföljer, diameter ca 50 mm

Slitage, repor, gravyr. Går ej att öppna. Fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen

446006

2017-03-08