Peter Martensen, Utan titel

Peter Martensen, Utan titel
Peter Martensen, Utan titel
Peter Martensen, Utan titel
Peter Martensen, Utan titel

Klubbat för:

29 000 SEK

Utropspris

32 000 SEK

PETER MARTENSEN (född 1953): Utan titel,
Signerad på baksidan Peter Martensen. Olja på duk, 78 x 100 cm.

PROVENIENS
Galerie Moller Witt, Århus
Bruun Rasmussen, Modern - Design Auktion, 2011

446014

2017-03-14