Bordsur
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSUR, Frankrike, förgyllt, rokokostil, tidigt 1900-tal, urtavla med romerska samt grekiska siffror i svart, genombruten dekor, franska patentstämplar på pendeln, höjd ca 50 cm
Visst slitage
446023
2017-03-08