Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARLI BAUER, Wien, figurin, 1960-tal, sittande kvinna, glaserad terracotta, stämpelsignerad i botten, höjd ca 22 cm
446039
2017-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här