Carli Bauer figurin

Carli Bauer figurin
Carli Bauer figurin
Carli Bauer figurin
Carli Bauer figurin
Carli Bauer figurin
Carli Bauer figurin
Carli Bauer figurin
Carli Bauer figurin

Klubbat för:

600 SEK

1 500 SEK

CARLI BAUER, Wien, figurin, 1960-tal, sittande kvinna, glaserad terracotta, stämpelsignerad i botten, höjd ca 22 cm

446039

2017-03-08