Alexandra Kern oljemålning

Alexandra Kern oljemålning
Alexandra Kern oljemålning
Alexandra Kern oljemålning
Alexandra Kern oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALEXANDRA KERN (1963) "Lands End I", olja på duk, signerad och daterad a tergo Alexandra Kern 2015, ca 42x46 cm

446041

2017-03-13