Brasskärm jugend

Brasskärm jugend
Brasskärm jugend
Brasskärm jugend
Brasskärm jugend
Brasskärm jugend
Brasskärm jugend

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRASSKÄRM, 1900-talets första kvartal, jugend, lackerad plåt, ca 112,5, 62x18 cm

Smärre slitage, smärre buckla

446050

2017-03-08