Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BRASSKÄRM, 1900-talets första kvartal, jugend, lackerad plåt, ca 112,5, 62x18 cm
Smärre slitage, smärre buckla
446050
2017-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här