Skulpturer Hundar

Skulpturer Hundar
Skulpturer Hundar
Skulpturer Hundar
Skulpturer Hundar
Skulpturer Hundar
Skulpturer Hundar
Skulpturer Hundar
Skulpturer Hundar

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTURER, 2 st., 1900-talets första hälft, brons resp patinerad metall, i form av hundar, vararv en monterad på stensockel, samt den andra monogramsignerad BFC, höjd 11,5 resp 9 cm

Mindre nagg

446067

2017-03-08