Skulpturer Hundar
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKULPTURER, 2 st., 1900-talets första hälft, brons resp patinerad metall, i form av hundar, vararv en monterad på stensockel, samt den andra monogramsignerad BFC, höjd 11,5 resp 9 cm
Mindre nagg
446067
2017-03-08