Byrå 1940-tal

Byrå 1940-tal
Byrå 1940-tal
Byrå 1940-tal
Byrå 1940-tal
Byrå 1940-tal
Byrå 1940-tal
Byrå 1940-tal
Byrå 1940-tal
Byrå 1940-tal
Byrå 1940-tal
Byrå 1940-tal
Byrå 1940-tal
Byrå 1940-tal
Byrå 1940-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, alm, 1940-tal, höjd ca 63, 125x42 cm, nyckel finns

Bruksslitage, ngt blekt på ovansida (efter duk)

446072

2017-03-09