Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, alm, 1940-tal, höjd ca 63, 125x42 cm, nyckel finns
Bruksslitage, ngt blekt på ovansida (efter duk)
446072
2017-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här