Silverbricka Mexiko

Silverbricka Mexiko
Silverbricka Mexiko
Silverbricka Mexiko
Silverbricka Mexiko
Silverbricka Mexiko
Silverbricka Mexiko

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRICKA, silver, Mexico, dekor med bl.a. druvklasar, två hänklar, stämplad I Vigueras 925, ca 28x32 cm, vikt ca 720 g

Smärre repor

446083

2017-03-08