Omega armbandsur
Vollendet
2017-03-08
446087
| Höchstes Gebot | 1 800 SEK |
| Schätzwert | 1 200 SEK |
OMEGA Seamaster, vintage, armbandsur, vit urtavla med streckindex, utan armband, diameter ca 32 mm exkl. krona
Glas med repor, bruksslitage