Omega armbandsur

Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OMEGA Seamaster, vintage, armbandsur, vit urtavla med streckindex, utan armband, diameter ca 32 mm exkl. krona

Glas med repor, bruksslitage

446087

2017-03-08