Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OMEGA Seamaster Meister, vintage, armbandsur, vit urtavla med streckindex, subsekund, diameter ca 32 mm exkl. krona
Visst slitage, repor
446089
2017-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här