Fagerlund Orrefors

Fagerlund Orrefors
Fagerlund Orrefors
Fagerlund Orrefors
Fagerlund Orrefors

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL FAGERLUND, lampfot, rött glas, Orrefors, signerad RD 1480 under samt vid toppen, höjd ca 40 cm

Nagg vid metallring

446090

2017-03-09