Armbandsur

Armbandsur
Armbandsur
Armbandsur
Armbandsur
Armbandsur
Armbandsur
Armbandsur
Armbandsur
Armbandsur
Armbandsur

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TISSOT, armbandsur, vintage, 2 st, svart urtavla med subsekund, diameter ca 30 mm exkl. krona

Bruksslitage, glas med repor/slitage

446092

2017-03-08