Lampa PeFeGe

Lampa PeFeGe
Lampa PeFeGe
Lampa PeFeGe
Lampa PeFeGe
Lampa PeFeGe
Lampa PeFeGe
Lampa PeFeGe
Lampa PeFeGe

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INDUSTRILAMPA, PeFeGe, Sverige, 1900-talets första hälft, grålackerad, ställbara leder, höjd ca 135 cm

Slitage, bucklor

446094

2017-03-09