Käppar

Käppar
Käppar
Käppar
Käppar
Käppar
Käppar
Käppar
Käppar

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PROMENADKÄPPAR, 4 st, varav 1 i silver Erik Svensson Guldsmedsverkstad, 1 i nysilver samt 2 snidade i trä, längd ca 80-90 cm

Bruksslitage, lagningar

446095

2017-03-08