Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PROMENADKÄPPAR, 4 st, varav 1 i silver Erik Svensson Guldsmedsverkstad, 1 i nysilver samt 2 snidade i trä, längd ca 80-90 cm
Bruksslitage, lagningar
446095
2017-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här