Sybord Karl Johan
2017-03-09
446153
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SYBORD, björk, 1900-tal, Karl Johanstil, låda med inredning, höjd ca 76, 54x39 cm
Ytskador, inredning med skador, nyckel saknas