Sybord Karl Johan

Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SYBORD, björk, 1900-tal, Karl Johanstil, låda med inredning, höjd ca 76, 54x39 cm

Ytskador, inredning med skador, nyckel saknas

446153

2017-03-09