Per Åke Persson foto

Per Åke Persson foto
Per Åke Persson foto
Per Åke Persson foto
Per Åke Persson foto

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PER-ÅKE PERSSON (född 1950): "Flat iron building", fotografi, C-print, signerad Per-Åke Persson och daterad á tergo november 2014, numrerad 1/20, ca 98x34 cm

446158

2017-03-09