Skedar knivar gafflar silver
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKEDAR, 10 st., GAFFLAR, 4 st., SMÅSKEDAR, 5 st., FRUKTKNIVAR, 6 st., MATKNIV, PASTEJSPADAR, 1 par, STRÖSKED, silver, olika storlekar, modeller och tillverkare, 1800-talets slut/1900-talets början, total vikt ca 925 g
Inskriptioner, smärre skador
446167
2017-03-17