Skedar knivar gafflar silver

Skedar knivar gafflar silver
Skedar knivar gafflar silver
Skedar knivar gafflar silver
Skedar knivar gafflar silver
Skedar knivar gafflar silver
Skedar knivar gafflar silver

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKEDAR, 10 st., GAFFLAR, 4 st., SMÅSKEDAR, 5 st., FRUKTKNIVAR, 6 st., MATKNIV, PASTEJSPADAR, 1 par, STRÖSKED, silver, olika storlekar, modeller och tillverkare, 1800-talets slut/1900-talets början, total vikt ca 925 g

Inskriptioner, smärre skador

446167

2017-03-17