Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SYBORD, fanérat i mahogny, 1800-talets första hälft, stockholmsarbete, skulpterad pelarfot, låda med inredning, nyckelbussning i mässing, höjd ca 77, 60x39 cm
Ytskador, nyckel saknas
446168
2017-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här