Sybord stockholmsarbete

Sybord stockholmsarbete
Sybord stockholmsarbete
Sybord stockholmsarbete
Sybord stockholmsarbete
Sybord stockholmsarbete
Sybord stockholmsarbete
Sybord stockholmsarbete
Sybord stockholmsarbete

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SYBORD, fanérat i mahogny, 1800-talets första hälft, stockholmsarbete, skulpterad pelarfot, låda med inredning, nyckelbussning i mässing, höjd ca 77, 60x39 cm

Ytskador, nyckel saknas

446168

2017-03-09