Angelus Chronodato stål 1940-tal
Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
ANGELUS, Chronodato, armbandsur, stål, 1940-tal, plexiglas, manuellt uppdrag, datum, dag, månad, kronograf med minuträknare, ankargång, serienr. 234188, stålarmband ej original, diameter 38 mm
Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Signerad i boett, tavla och urverk.
446170
2017-03-27