Matta cerise

Matta cerise
Matta cerise
Matta cerise
Matta cerise

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATTA, infärgad/patinerad, cerise, ca 404x298 cm

Slitage, fläckar, smärre skador

446174

2017-03-16