Stolar i gustaviansk stil

Stolar i gustaviansk stil
Stolar i gustaviansk stil
Stolar i gustaviansk stil
Stolar i gustaviansk stil
Stolar i gustaviansk stil
Stolar i gustaviansk stil
Stolar i gustaviansk stil
Stolar i gustaviansk stil
Stolar i gustaviansk stil
Stolar i gustaviansk stil
Stolar i gustaviansk stil
Stolar i gustaviansk stil

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

STOLAR, 8 st., gustaviansk stil, 1900-tal, svenska modellen, vitmålade, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage

446177

2017-03-09