Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
NEONSKYLT, lackerad stål, 1990-tal, föreställande katter, enligt kvitto tillverkad av Ståhls Skyltar 1998, ca 145x200, 14 cm
Inomhushängd sedan tillverkning, smärre slitage
446178
2017-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här