Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-talets början, landskapsmotiv med figurer vid romerskt tempel, olja på duk, ca 53x64 cm

Dubblerad, ytskador

446184

2017-03-09