Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JANIS KALNMALIS, (Lettland född 1939): Blomsterstilleben, monogramsignerad JK 82, olja på duk, ca 82x60 cm
Smärre färgbortfall
446202
2017-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här