Dockleksaker
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DOCK OCH DOCKSKÅPSTILLBEHÖR, huvudsak 1900-talets början, bestående av bl.a tavlor, termometer, lampor, sykorg, dockporslin, dockbestick, mm, olika skalor, olika material
DEiverse skador
446203
2017-03-12