Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LARS HILLERSBERG (1937-2004): Motiv från Venedig, signerad Hillersberg samt daterad -85, blandteknik på papper, ca 60x67 cm
Smärre hanteringsskador
446204
2017-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här