Lars Hillersberg

Lars Hillersberg
Lars Hillersberg
Lars Hillersberg
Lars Hillersberg

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS HILLERSBERG (1937-2004): Motiv från Venedig, signerad Hillersberg samt daterad -85, blandteknik på papper, ca 60x67 cm

Smärre hanteringsskador

446204

2017-03-09