Folke Ahrström modell Thebe för Gense
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FOLKE AHRSTRÖM, "Thebe", 79 dlr, Gense, rostfritt stål, bestående av gafflar, knivar, skedar, såslevar, karott mfl.
Smärre slitage/repor, karott saknar lock, ej tillhörande lock medföljer
446208
2017-03-09