Flaskfodral 1800-tal

Flaskfodral 1800-tal
Flaskfodral 1800-tal
Flaskfodral 1800-tal
Flaskfodral 1800-tal
Flaskfodral 1800-tal
Flaskfodral 1800-tal
Flaskfodral 1800-tal
Flaskfodral 1800-tal

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FLASKFODRAL, 1800-tal, svart läder, med bärrem, medföljande flaska i grönt glas, höjd ca 32, diameter 19 cm

Slitage

446209

2017-03-09