Bordsplateau vitmetall

Bordsplateau vitmetall
Bordsplateau vitmetall
Bordsplateau vitmetall
Bordsplateau vitmetall
Bordsplateau vitmetall
Bordsplateau vitmetall

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSPLATEAU, 1900-talets första hälft, genombruten sarg i vitmetall, dekor av prismor, med spegelglas, fötter i form av lejontassar, ca 50x32 cm

Smärre slitage

446217

2017-03-09