Omega armbandsur
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OMEGA, Constellation, armbandsur, stål/guld, guldfärgad urtavla, punktindex, bezel med romerska siffror, datum, fluoricerande visare, diameter 34 mm
SAV garanterar ej funktonen, slitage repor
446244
2017-03-09