Omega armbandsur

Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur

Klubbat för:

2 800 SEK

3 000 SEK

OMEGA, Constellation, armbandsur, stål/guld, guldfärgad urtavla, punktindex, bezel med romerska siffror, datum, fluoricerande visare, diameter 34 mm

SAV garanterar ej funktonen, slitage repor

446244

2017-03-09