Komposition oljemålning
2017-03-09
446252
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Komposition, signerad Holmqvist, olja på pannå, ca 65x81 cm