Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIKTKIKARE, modell 34, ursprungligen från kryssaren Tre kronor, modell 34 Carl Zeiss Jena, i låda, längd ca 30 cm
Slitage, låda med skador
446254
2017-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här