Ludvig Richarde oljemålning

Ludvig Richarde oljemålning
Ludvig Richarde oljemålning
Ludvig Richarde oljemålning
Ludvig Richarde oljemålning
Ludvig Richarde oljemålning
Ludvig Richarde oljemålning

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

LUDVIG RICHARDE (1862-1929): Skeppet Wachtmeisters strid mot ryssarna utanför Sandhamn, signerad och daterad L Richarde, olja på duk, 1907, ca 80x130 cm

446259

2017-03-09