Konsolbord

Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KONSOLBORD, 1700-tal, gustavianskt, lådor i sargen samt bemålad med blomsterslinga, draghandtag i mässing, stenskiva, kannelerade ben, höjd ca 77, 71x44 cm

Omarbetat, senare delar, slitage

446264

2017-03-09