Konsolbord
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KONSOLBORD, 1700-tal, gustavianskt, lådor i sargen samt bemålad med blomsterslinga, draghandtag i mässing, stenskiva, kannelerade ben, höjd ca 77, 71x44 cm
Omarbetat, senare delar, slitage
446264
2017-03-09