Michael Qvarsebo, olja

Michael Qvarsebo, olja
Michael Qvarsebo, olja
Michael Qvarsebo, olja
Michael Qvarsebo, olja
Michael Qvarsebo, olja
Michael Qvarsebo, olja

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MICHAEL QVARSEBO (född 1945): "Blå katt", signerad och daterad M. Qvarsebo, daterad på baksidan 2007, olja på duk, 24,5 x 33 cm.

446267

2017-03-09