Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MICHAEL QVARSEBO (född 1945): "Blå katt", signerad och daterad M. Qvarsebo, daterad på baksidan 2007, olja på duk, 24,5 x 33 cm.
446267
2017-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här