Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
KARMSTOL, 1700-tal, rokoko, ryggen krönt med skuren rocaille, stoppad dyna med textil klädsel, lövträ, sitthöjd ca 54, största bredd 62 cm.
Bruks och åldersrelaterat slitage.
446272
2017-03-10
Gör en kostnadsfri värdering här