Reklamskylt Michelin

Reklamskylt Michelin
Reklamskylt Michelin

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

SKYLT, emaljerad plåt, Frankrike, troligen 1960-tal, "Michelin", ca 80x68 cm

Slitage, smärre skador

446273

2017-03-09