Tavannes art deco reseur
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 500 SEK
TAVANNES, reseur, silver, art deco, 1920-tal, mineralglas, manuellt uppdrag, ankargång, refnr: B25925, mått 41x33 mm
Slitage. Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen.
446276
2017-03-13