Tavannes art deco reseur

Tavannes art deco reseur
Tavannes art deco reseur
Tavannes art deco reseur
Tavannes art deco reseur
Tavannes art deco reseur
Tavannes art deco reseur
Tavannes art deco reseur
Tavannes art deco reseur
Tavannes art deco reseur
Tavannes art deco reseur
Tavannes art deco reseur
Tavannes art deco reseur
Tavannes art deco reseur
Tavannes art deco reseur

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 500 SEK

TAVANNES, reseur, silver, art deco, 1920-tal, mineralglas, manuellt uppdrag, ankargång, refnr: B25925, mått 41x33 mm

Slitage. Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen.

446276

2017-03-13