Emilia Linderholm

Emilia Linderholm
Emilia Linderholm

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EMILIA LINDERHOLM (född 1976): "Where the wild roses grow", signerad och numrerad 7/75, färgoffset, bildmått ca 48x36 cm

446279

2017-03-09