Robert Hilmersson

Robert Hilmersson
Robert Hilmersson

Klubbat för:

1 800 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

ROBERT HILMERSSON (född 1973): "Yellow cab", signerad och daterad 2014, 8/50, screenprint, ca 50x50 cm

Kuntoraportti

446286

Päivämäärä:

2017-03-10