Robert Hilmersson
Klubbat för:
1 800 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
ROBERT HILMERSSON (född 1973): "Yellow cab", signerad och daterad 2014, 8/50, screenprint, ca 50x50 cm
Kuntoraportti
446286
Päivämäärä:
2017-03-10