Karl Höglund Sommarögonblick 1 mapp
Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
KARL HÖGLUND (född 1940): 1 mapp, "Sommarögonblick II" innehållandes 4 litografier, signerade och numrerade 311/360, ca 41,5x59 cm,
Bladens titlar: "Du och Jag", "Sommardansen", "Uteserveringen", "Mot Möja"
446292
2017-03-09