Petter Eneroth bägare silver

Petter Eneroth bägare silver
Petter Eneroth bägare silver
Petter Eneroth bägare silver
Petter Eneroth bägare silver
Petter Eneroth bägare silver
Petter Eneroth bägare silver

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETTER ENEROTH, bägare, silver, verksam (1771-1808), graverad dekor, höjd ca 9 cm, vikt ca 73 g

Slitage, smärre bucklor

446294

2017-03-09