Serverignsvagn i rotting

Serverignsvagn i rotting
Serverignsvagn i rotting
Serverignsvagn i rotting
Serverignsvagn i rotting
Serverignsvagn i rotting
Serverignsvagn i rotting
Serverignsvagn i rotting
Serverignsvagn i rotting

Klubbat för:

600 SEK

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1940/50-tal, stomme i rotting, skivor i råglas, på hjul, höjd ca 62, 70x46 cm

slitage

446317

2017-03-09