Angelica Wiik Klöver dam

Angelica Wiik Klöver dam
Angelica Wiik Klöver dam

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANGELICA WIIK (född 1960): "Klöver dam", signerad och numrerad Angelica Wiik 164/290, färglitografi med glitter, 54x86 cm

446318

2017-03-10